OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW

W dniu 22 kwietnia 2021 o godzinie 9.00 uczniowie naszej szkoły SP12 po raz pierwszy przystąpili do Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2021.
Wyzwanie podjęło 20 uczniów z klas drugich.W przygotowaniach wspierały ich nauczycielki i rodzice.
Znamy wyniki. Połowa uczestników uzyskała ponad 50% punktów w tym prestiżowym konkursie.
WYRÓŻNIENIE organizatora otrzymuje uczennica ZOSIA NOWICKA  za wynik 82,50 pkt. BRAWO ZOSIU!
Wszyscy otrzymali od Organizatora konkursu prezenty w postaci logicznych układanek.
Wszystkim Uczestniczkom i Uczestnikom bardzo gratulujemy i zapraszamy za rok.
Koordynator konkursu – Wioletta Chodkowska