WIRTUALNY SPACER PO SZKOLE

Szanowni Państwo , Rodzice przyszłych Pierwszoklasistów.

W związku z zapewnieniem bezpieczeństwa Uczniom i Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 12 w Olsztynie, Dyrektor Szkoły nie organizuje dni otwartych, podczas których Rodzice przyszłych Uczniów oraz wszyscy zainteresowani, mogliby zapoznać się z bazą szkoły.

Chcąc jednak przybliżyć Państwu szkołę zamieszczamy film nakręcony w technologii 4K przy użyciu drona DJI PHANTOM IV w którym będą Państwo mieli okazje odbyć wirtualny spacer po naszej placówce. Zachęcamy do poświęcenia paru chwil na obejrzenie filmu pt. ” Szkoła Podstawowa nr 12 w Olsztynie otwiera swoje drzwi”. Zapraszamy.