PODZIĘKOWANIA

Podziękowanie

„Wdzięczność odblokowuje pełnię życia. Zmienia to, co mamy w poczucie zaspokojenia, a nawet więcej. Zmienia zaprzeczenie w akceptację, chaos w porządek, zamęt w jasność. Może zmienić posiłek – w ucztę, budynek – w prawdziwy dom, nieznajomego – w przyjaciela”.

Melody Beattie

Z przyjemnością przekazuję serdeczne słowa Podziękowania Pani Justynie Załęskiej Przewodniczącej Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 12 w Olsztynie, która nie szczędząc czasu oraz zaangażowania współuczestniczyła z Nauczycielami szkoły Panią Wiolettą Chodkowską, Panią Eweliną Bruning, Panią Mariolą Wiśniewską Probolą, Panią Natalią Domżalską w stworzeniu projektu edukacyjnego, podnoszącego jakość procesu nauczania i wychowania w szkole pn. „Miododajny Olsztyn. Rodzina dla Rodziny”.

Bardzo dziękuję zaangażowanym Nauczycielom szkoły w stworzeniu projektu.

Alicja Pogorzelska

Pomagać można w każdych warunkach i na wiele sposobów!

Szanowni Rodzice, Nauczyciele oraz Uczniowie

Podejmujemy akcje charytatywne w ramach działalności Szkolnego Koła Wolontariatu, które są naszą odpowiedzią na pomoc pacjentom Miejskiego Szpitala Zespolonego w Olsztynie oraz Schroniska dla Zwierząt w Olsztynie.

W uzgodnieniu z panią dyrektor Alicją Pogorzelską, Szkolne Koło Wolontariatu oraz Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 12 w Olsztynie organizuje:

• zbiórkę środków higieny osobistej (mydła, szampony, pasty i szczoteczki do zębów, chusteczki, inne środki ochrony higienicznej
    i osobistej) dla pacjentów chorych na COVID-19, przebywających w Miejskim Szpitalu Zespolonym w Olsztynie,
  • zbiórkę karmy, koców i innych potrzebnych akcesoriów dla podopiecznych olsztyńskiego schroniska dla zwierząt, w związku
    ze zbliżającą się zimą.

Dary będzie można przekazywać przy wejściu do Szkoły Podstawowej nr 12 w Olsztynie, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia zostaną one dostarczone potrzebującym.

Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą, okazaną pomoc.

dyrektor